Demodagen bij Werkplaatstechniek

demodagen werkplaatstechniek

Werkplaatstechniek bestaat dit jaar 20 jaar. Dat lustrum gaat niet onopgemerkt voorbij. Behalve een groot prijzenfestival worden op 30 en 31 mei de Demodagen Jubileum Editie van Werkplaatstechniek gehouden. 

Benieuwd naar de nieuwste innovaties op het gebied van elektrisch gereedschap, accessoires, handgereedschap, opslag en persoonlijke beschermingsmiddelen? Kom dan naar de demodagen van Werkplaatstechniek in Steenwijk. In de vernieuwde showroom in het nieuwe pand aan de Lange Baan 21 is op donderdag 30 en vrijdag 31 mei tussen 10.00 en 17.00 van alles te beleven. 

Demonstraties verschillende merken

Tijdens de demodagen worden demonstraties gegeven door vertegenwoordigers van verschillende merken, waaronder Festool, Mafell, Klingspor, Makita, Milwaukee, Fein, Grabo, Lamello, Airbo en Levelfix. Je kunt de nieuwste machines zelf proberen en je kunt vrijblijvend, gemakkelijk en snel veel nieuwe informatie bemachtigen door middel van gesprekken met fabrikanten, leveranciers, professionals en specialisten, waaronder onze eigen medewerkers. Bovendien kun je onder het genot van een gratis drankje en een hapje profiteren van scherpe aanbiedingen en extra kortingen. Hiernaast maken kopende bezoekers tijdens de demodagen kans mooie prijzen, met als hoofdprijs een ballonvaart voor 2 personen.

Hulp voor vakmensen

Al sinds 2004 werkt Werkplaatstechniek er hard aan om haar klanten te helpen in het optimaliseren van hun werkzaamheden en resultaten in de houtindustrie. Dit bleek effectief te zijn, aangezien het bedrijf aanzienlijk is gegroeid. “Recent zijn we verhuisd naar ons nieuwe pand aan de Lange Baan 21 te Steenwijk en gaan dit jaar de showroom nog verder uitbreiden met elektrische machines van verschillende merken. Met dit bredere assortiment hopen we nog meer vakmannen te kunnen helpen”,  vertelt Emile Boer, mede-eigenaar van Werkplaatstechniek.

Lees ook: Houten kolom brandwerend maken
Veel gelezen op KlusVisie: Natuurlijke isolaties rukken op in de schappen

Alain Schepers

Alain Schepers is hoofdredacteur van KlusVisie. Hij werkte ruim twintig jaar in verschillende functies in de journalistiek voor Wegener en DPG Media. In 2016 startte hij zijn eigen communicatiebureau gespecialiseerd in speciaalbier en online opleidingen. Na de verkoop zette hij zich in voor de eventbranche. Sinds 2023 werkt hij voor Koninklijke Eisma als hoofdredacteur van KlusVisie en presentator van podcasts en webinars.

Bekijk alle berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.