Vanochtend is VSK+E 2026 officieel begonnen in de Koninklijke Jaarbeurs. De aftrap was energiek: vijf VSK+E Awards werden uitgereikt en ruim 400 exposanten staan deze week klaar voor installateurs, adviseurs en andere bouw- en installatieprofessionals.
De vakbeurs staat bekend om het sterke inhoudelijke programma. Bezoekers kunnen rekenen op kennissessies, live demo’s, kennistests en praktische momenten waarop je zelf je vaardigheden kunt laten zien. Daarnaast is VSK+E vooral ook een plek om collega’s te ontmoeten en bij te praten over nieuwe technieken, regelgeving en duurzame oplossingen.
VSK+E Awards 2026
Tijdens de openingsdag zijn de VSK+E Awards uitgereikt. Zowel de juryprijs als de publieksprijs ging naar Interduct voor het remanufactured ventilatieprogramma, dat inzet op hergebruik van onderdelen en flinke besparing op materiaal en CO₂. Andere awards waren er voor Manuel (AI-ondersteuning voor monteurs), Renson met de Flux+ Wall en Attema met een universele montageplaat voor detectiesystemen. Meer informatie over de award-winnaars lees je op Installatie.nl.
VSK+E loopt nog tot en met vrijdag 6 februari. Voor vakmensen is het een uitgelezen kans om innovaties te zien, kennis op te doen en slim vooruit te kijken.
Lees ook: Alles over de VSK+E 2026
Meest gelezen: Hybride warmtepomp blijft achter op ambitie



