Zo, dit was week 47

week 47 enkel glas
Foto: Shutterstock

Gespot in week 47, van 21 tot en met 25 november:

Stop op enkel glas

Het zit er hoogstwaarschijnlijk aan te komen, een kamermeerderheid is in elk geval voor: een verbod op enkel glas. In 2030 moet het uit alle huurwoningen verdwenen zijn. Je zou je bijna laten omscholen tot glaszetter, zoveel werk moet er nog worden verzet.

#

Dompuin wordt baksteen

Normaal gesproken verdwijnt puin als vulmiddel onder bijvoorbeeld snelwegen. Ook als het afkomstig is van een monumentaal bouwwerk. Het puin dat vrijkomt bij de renovatie van de Domtoren krijgt een andere bestemming: als circulaire baksteen.

#

KOR interessant?

Is je jaaromzet minder dan 20.000 euro? Dan kan de kleineondernemersregeling (KOR) interessant zijn. Een vrijstelling voor de btw en het doen van belastingaangifte. De Belastingdienst heeft vier situaties op een rij gezet om na te gaan of de regeling bij je past.

#

Stem nog even snel

De jury van de Nationale SchildersVakprijs (NSVP) heeft alle genomineerden bijna bezocht. De publieksprijs is de enige prijs waar je zelf invloed op hebt. Doe je mee? Bekijk de filmpjes van de negen genomineerde projecten en stem nog even snel.

Voor wie het heeft gemist: dit was week 46.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.