Redbrick Boots: nieuwe winterproof werklaarzen

Redbrick Boots
Foto: Redbrick

Werklaarzen voor de zwaarste omstandigheden? Redbrick introduceert een nieuwe lijn Boots met veiligheidscategorie S7S. Ideaal voor vakmensen in de bouw, industrie, transport en offshore. Waterdicht, comfortabel en extra veilig.

Wie in koude, natte of ruige werkomstandigheden werkt, weet hoe belangrijk goede schoenen zijn. Redbrick komt daarom met een nieuwe collectie werklaarzen die speciaal is ontwikkeld voor zware buitendiensten. De Redbrick Boots combineren geavanceerde veiligheid met langdurig draagcomfort. En dat zonder concessies.

Extra veilig met nieuwe technologieën

Nieuw in deze lijn zijn twee innovaties: het HeelGuard System en Form-Fit Padding.

  • Het HeelGuard System zorgt voor extra ondersteuning bij bewegen op oneffen terrein. De hiel wordt stevig omsloten, en de verstevigde voering verlengt de levensduur van de laars.
  • De Form-Fit Padding in de schacht voorkomt wrijving en reguleert temperatuur en vocht. Zo blijven de voeten comfortabel, ook tijdens lange werkdagen.

Waterdicht én ademend

De laarzen zijn gemaakt van microfiber met een waterdicht membraan. Hierdoor blijft vocht buiten. Tegelijkertijd zorgt de 3D Mesh-voering voor ventilatie. De voeten blijven dus droog én fris.

De zool van PU/Rubber is antistatisch, slijtvast en heeft uitstekende grip – ook op glad of ongelijk terrein.

Maximale bescherming: van hitte tot kou

De Redbrick Boots zijn uitgerust met een aluminium veiligheidsneus en een metalen-vrije anti-perforatiezool. Extra eigenschappen zijn onder andere:

  • CI en HI (isolatie tegen kou en hitte)
  • FO (brandstofbestendige zool)
  • SC (verstevigde overneus)
  • HRO (hittebestendige loopzool)
  • SR (verhoogde slipweerstand)

Voor betere zichtbaarheid zijn de laarzen voorzien van reflectiestrips aan de zijkant. Dat maakt ze extra geschikt voor werken in donkere of slecht zichtbare omstandigheden.

Keuze uit twee modellen

De nieuwe Redbrick Boots zijn verkrijgbaar in twee uitvoeringen:

  • Standaard S7S-model
  • Extra gevoerd model, speciaal voor winterse kou

Beide modellen zijn er in zwart en bruin en zijn makkelijk aan te trekken dankzij stevige handvaten.

De Redbrick Boots zijn leverbaar in alle gangbare maten en kosten €163,95 (incl. btw). Meer informatie en verkooppunten vind je op www.redbrick.eu.

Lees ook: Praktische vakmensen het meest gelukkig met hun werk
Veel gelezen op KlusVisie: Makita’s schurende scheurijzers

Alain Schepers

Alain Schepers is hoofdredacteur van KlusVisie. Hij werkte ruim twintig jaar in verschillende functies in de journalistiek voor Wegener en DPG Media. In 2016 startte hij zijn eigen communicatiebureau gespecialiseerd in speciaalbier en online opleidingen. Na de verkoop zette hij zich in voor de eventbranche. Sinds 2023 werkt hij voor Koninklijke Eisma als hoofdredacteur van KlusVisie en presentator van podcasts en webinars.

Bekijk alle berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.